Select Page

Parkowa 3/3

Właśnie wylądowałeś
Bankowość inwestycyjnaDom maklerski

Witam!

Dąbrówno to wyjątkowe miejsce położone między dwoma jeziorami – Dąbrową Małą i Wielką. Jest to wieś, która osiada wszystkie zalety zarówno wsi, jak i małego miasteczka, którym kiedyś była…

Dzięki swojemu oryginalnemu położeniu, co roku przyciąga miłośników wypoczynku nad jeziorem. Nie jest to typowa wieś – dawniej było to miasto, dlatego znajduje się tutaj Rynek jak w większych miastach, restauracje i miejski układ ulic. Jest to idealne miejsce na wypoczynek dla osób, które kochają klimat miejski i wiejski – Dąbrówno to idealne połączenie tych dwóch światów.

Bliskość jezior i zieleni powoduje, że to świetna baza wypadowa dla każdego, kto ma ochotę pobyć na łonie natury i odetchnąć od zatłoczonych większych miast. W lipcu odbywa się w Dąbrównie Święto Ryby – to naprawdę pyszne święto, podczas którego można skosztować pysznych dań! Dla osób lubiących sporty wodne – możliwość wypożyczenia np. kajaków.

Wieś

Wieś

Aliquam erat volutpat. Mauris id suscipit nibh. Sed euismod, lorem nec elementum congue, leo risus commodo ligula, et eleifend diam sem vel ante.

Miasto

Miasto

Aliquam erat volutpat. Mauris id suscipit nibh. Sed euismod, lorem nec elementum congue, leo risus commodo ligula, et eleifend diam sem vel ante.

Twój pobyt

Podczas pobytu konieczne będzie dokonanie wyboru pomiędzy okolicznymi atrakcjami.
Do miejscowych atrakcji należą m.in.

Sporty wodne np. kajaki
Spacery
Stawy rybne
Plaża
Boiska
Amfiteatr
Konne eskapady
Grzybobrania

Warunki pogodowe

Event Details

Date: 24 July 2017
Time: 3:30 pm
Location: 324 North Street,
San Francisco, CA

Predicted Weather

Temperature: 75°
Rain: 0%
Humidity: 0%
Wind: 2mph

Galeria

W okolicy znajdziesz spokój, którego nie posiadają największe ośrodki mazurskie. 

Przydatne adresy

Będąc gościem w Dąbrównie intuicyjnie trafisz w każde miejsce, ale gdyby tak się nie stało, poniżej zestawienie kilku przydatnych adresów.

Market Dino

Księcia Witolda 1

Czynne codziennie od 6:00 – 22:30

Bar nad rzeczką

50m od kamienicy

Po drugiej stronie rzeczki Wel

Stacja Orlen

Jabłonowo 5

Czynne codziennie od 6:00 – 20:00

Apteka

Jabłonowo 5

Czynne codziennie od 6:00 – 20:00

RSVP Here

Aenean tristique eros eget facilisis pretium. Maecenas risus leo, maximus nec faucibus vitae, varius non elit. Nunc eget nibh eget felis tristique pretium. Duis sed condimentum neque.